Strony Internetowe

Strony Internetowe

Zajmuję się tworzeniem stron internetowych z użyciem wszelkich dostępnych obecnie technologii wykorzystywanych w Internecie. Wszystkie moje projekty są zgodne ze standardami tworzenia stron internetowych.

Projekt prowadzi webmaster freelancer – stosuję więc indywidualne podejście i tworzę strony z pasją.

Projektuję strony internetowe wyróżniające się przejrzystością i łatwością obsługi. To właśnie te dwie cechy uważam za kluczowe dla stron www mających za zadanie zdobywanie nowych klientów i pozytywną reklamę produktów i usług.

Wykonane przeze mnie strony internetowe będą kompatybilne z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi, tj. Internet Explorer, Firefox , Opera , Safari oraz Google Chrome.

Zdobyte doświadczenie zarówno przy projektach indywidualnych, jak i wykonywanych przy współudziale z największymi firmami webdeweloperskimi na rynku, pozwala mi doskonale zrozumieć istotę tworzenia stron internetowych. To wszystko sprawia, że wybierając mnie jako wykonawcę, stawiacie na profesjonalizm i jakość.

Strony które wykonuje są dopasowane (responsywne) do urządzeń mobilnych oraz każda ze stron w ostatnim etapie prac jest optymalizowana co ułatwia jej promocje w wyszukiwarkach

Strony wykonywane są w standardach html5 wykonuje także strony na silnikach cms zapraszam do kontaktu

Cechuje mnie spora elastyczność czasowa i cenowa co stanowi podstawę do owocnej współpracy. Współpracuję w ramach umów o dzieło, zleceń itp… Jestem w stanie umówić się na dowolną formę. Efekt? Jak zwykle doskonały, tyle, że TANIEJ.