Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie to w marketingu działanie związane z kształtowaniem oferty i wizerunku produktu, marki lub firmy, kreujące taki ich obraz wśród nabywców, który będzie się wyróżniał na tle produktów, marek czy firm konkurencyjnych.

Pierwszy określenia „pozycjonowanie” w odniesieniu do działań rynkowych użył w 1969 r. J. Trout. Wspólnie z A. Riesem opisał on ideę pozycjonowania w książce „Pozycjonowanie: Walka o Twój umysł” („Positioning: The Battle for Your mind”). Autorzy podkreślali, że pozycjonowanie dokonuje się w umyśle klienta, który staje się polem bitwy dla marketingu. Punktem odniesienia w pozycjonowaniu jest zawsze konkurencja. Proces pozycjonowania musi więc obejmować analizę konkurencyjnych ofert i działań marketingowych i prowadzić do takiego zaprezentowania swojej oferty, aby była ona postrzegana lepiej od innych. W pozycjonowaniu można wykorzystać kilka cech pamiętając jednak o wyróżnieniu jednej, która da nam przewagę wizerunkową na tle konkurencji.

Słyszałeś o tym, że pozycjonowanie stron internetowych to pewna przepustka do większych zysków? Nadal jednak nie potrafisz wyjaśnić, na czym polegają zabiegi tego typu? Nie rozumiesz, w czym pozycjonowanie może pomóc? Śpieszę z wyjaśnieniem.

Z czym mamy do czynienia?

Pozycjonowanie to obecnie popularny zabieg marketingowy, który wykorzystywany jest przez każdą szanującą się firmę, która istnieje w sieci i posiada swoją stronę internetową. Jednocześnie jest to najtańszy zabieg marketingowy, który pozwala zdobyć sporą ilość internetowych klientów. Większa ilość klientów to znacznie więcej zysków. To się liczy najbardziej. Wyobraźmy sobie przykład. Masz stronę internetową, która jest świetnie przygotowana, zoptymalizowana do granic perfekcji pod każdym względem. Największym problemem jest to, że nikt o niej nie wie. Możesz mieć nawet najpiękniejszą stronę pod słońcem. Bez pozycjonowania i bez dziennych odwiedzin setek internautów to nie ma znaczenia. Pozwól, że wyjaśnie, na czym polega sam proces pozycjonowania.

Szukanie treści w Internecie polega na wpisywaniu słów kluczowych, czyli tak zwanych fraz, które mają prowadzić do poszczególnych stron. Algorytm nie jest bezmyślny i nie wybiera wyświetlanych wyników stron losowo. Wszystko jest przemyślane i wybierane tak, aby internauta wszedł na stronę, która posiada najwięcej treści pasującej do wpisanych słów. Algorytmy wyszukiwarek bazują również na ilości linków, które umieszczane są na innych, silnych stronach. Jeżeli więc do Twojej strony nikt nie umieszcza linków z podaną frazą kluczową lub nikt jej nie odwiedza – wtedy Twoja witryna nie ma prawa wyświetlić się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce. Ba, ona nawet nie będzie na pierwszej stronie. Mamy nadzieję, że teraz rozumiesz, na czym polega problem wielu stron, które są naprawdę estetyczne, a mimo tego nie przyciągają tak znaczącej w sieci uwagi internautów.

Zatem chcesz mieć najwyższą pozycję w wyszukiwarkach internetowych? Wiesz już, na czym polega pozycjonowanie i zdecydowałeś się podjąć wszelkie starania, aby Twoja witryna nareszcie zaistniała w sieci? Proponuje kompleksowe kampanie polegające na pozycjonowaniu. Moja ofera przewyższa solidnością, rozpiętością i przede wszystkim profesjonalizmem inne firmy, które pozycjonują. Musisz wiedzieć, że powierzając witrynę niekompetentnym ludziom narażasz się na straty. Pozycjonowanie wykonane bez pomysłu i bez harmonogramu może sprawić, że Twoja strona zostanie usunięta z wyszukiwarek. Wtedy nikt na nią nie wejdzie. Dlatego postaw na profesjonalistów, którzy dają gwarancję swoich usług. Dzięki temu unikniesz zbędnych problemów i zdobędziesz tak upragnione pierwsze miejsce w sieci!

Dlaczego ja?

Przy wyborze mojej oferty dostajesz tygodniowe raporty mojej pracy.

Płacisz za wyniki z chwilą gdy strona jest na pierwszej stronie wyszukiwarki oraz co miesięczna stała stawka.

Dostajesz dostęp do panelu w którym możesz obserwować codziennie wzrost odwiedzin na twojej stronie.

Wiele firm które pozycjonują strone wybierają słowa kluczowe dopasowane pod siebie w mojej ofercie to ty mi wybierasz frazy mam swiadomość że frazy mogą być trudne i efekty mogą być dopiero po dłuższej współpracy.

Przy pozycjonowaniu optymalizacja twojej strony gratis.

Analizuje twoją strone i naprawiam błędy.

Zapraszam do kontaktu wycena nic nie kosztuje.

Cechuje mnie spora elastyczność czasowa i cenowa co stanowi podstawę do owocnej współpracy. Współpracuję w ramach umów o dzieło, zleceń itp… Jestem w stanie umówić się na dowolną formę. Efekt? Jak zwykle doskonały, tyle, że TANIEJ.