O Mnie

 

Poznajmy się

Nazywam się Damian i jestem projektantem, webdesignerem, profesjonalistą z miasta Września. Pracuje jako freelancer, czyli grafik/programista który ma zawsze czas dla Ciebie. Specjalizuję się w projektowaniu stron internetowych. Tworzę strony internetowe od A do Z – od stworzenia szkicu, poprzez projektowanie grafiki i pisanie kodu, po efekt końcowy z wdrożeniem do systemu zarządzania treścią. Ponadto projektuję identyfikacje wizualne, grafikę użytkową, różnego rodzaju materiał do Internetu oraz do druku.

Grafika od zawsze była dla mnie sposobem spędzania wolnego czasu. Jako grafik freelancer współpracuje od 2009 roku z firmami z różnych branż oraz osobami indywidualnymi. Tworzę dla nich kompleksowe rozwiązania, materiały i projekty z szeroko pojętej dziedziny grafiki.

Jedną z moich zalet jest nienormowany czas pracy, który zawsze dostosuję do Twojego. Bądź pewien, że efekt końcowy zostanie dopasowany do Twoich potrzeb. Tworzę pracę z wielkim zaangażowaniem i pasją, dzięki czemu mogę kreować dla Ciebie wyjątkowy design projektów graficznych. Moja wiedza i doświadczenie pozwalają mi zmierzyć się z każdym Twoim zleceniem. Od pierwszego spotkania lub kontaktu do wspólnej mety. Twoje zadowolenie i satysfakcja z powierzonego mi zadania jest najważniejsza. Skontaktuj się ze mną jeśli oczekujesz profesjonalnego podejścia.